Twoja przeglądarka jest przestarzała! Najnowszą wersje możesz pobrać tu
Nr 3k (Lokomotywa Tom)
Nr 3k (Lokomotywa Tom)

Wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkową oprawę. Dlatego wykonujemy torty w niemal dowolnym kształcie i wielkości. Torty w różnych kształtach polecamy na kinder-party. Mali jubilaci mogą celebrować swoje urodziny w towarzystwie ulubionej postaci z bajki. Ponieważ wygląd tortu może wiernie odwzorować logo firmy, wypieki te często goszczą na stołach z okazji przyjęć biznesowych. Jesteśmy gotowi stworzyć niepowtarzalny tort według Państwa indywidualnego projektu.

Zamówienia przyjmujemy wyłącznie w naszych sklepach. Warunkiem jest wpłata zaliczki gotówką w wysokości 50% wartości zamówienia. Wszystkie torty wykonujemy ręcznie, dlatego każdy z nich jest inny i niepowtarzalny. Przedstawione na zdjęciach propozycje mogą więc w pewnym stopniu różnić się od zrealizowanych zamówień kolorem i niektórymi składnikami (np. owoce sezonowe, elementy dekoracji itp.).

od 1,5 kg

Nasze torty w różnych kształtach przygotowujemy na bazie biszkoptów i kremów opartych o najlepsze receptury. Spody mogą być jasne lub ciemne.

ILOŚĆ PORCJI (1 porcja = ok.100 g): od 15
SMAK:  posiadamy szeroką ofertę na indywidualne życzenie
DEKORACJA:  śmietana 30%, barwnik naturalny, owoce
CZAS REALIZACJI:  minimum 2 dni robocze

Inne produkty