Twoja przeglądarka jest przestarzała! Najnowszą wersje możesz pobrać tu

GROMULSKI Piekarnia Cukiernia z certyfikatem NATO

GROMULSKI Piekarnia Cukiernia od kilkunastu lat znajduje się na liście firm dopuszczonych do dostarczania rozwiązań i produktów na potrzeby Sił Zbrojnych RP oraz wojsk państw Sojuszu Północnoatlantyckiego.

W 2003 roku nasza firma otrzymała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (NATO Commercial and Govenment Entity) 0390H.

Przy użyciu tego kodu można odnaleźć nas w Systemie Kodyfikacyjnym NATO - NCS (NATO Codification System) oraz w bazie NMCRL (NATO Master Catalogue of References for Logistics).
Kod NCAGE nadawany jest przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji w ramach Systemu Kodyfikacyjnego NATO. Przyznaje się go podmiotom gospodarki narodowej (PGN), których działalność gospodarcza związana jest z asortymentem wyrobów obronnych objętych Klasyfikacją Wyrobów Obronnych (KWO) lub świadczeniem usług na rzecz obronności.


Cieszymy się, że nasze produkty spełniają restrykcyjne miedzynarodowe normy i możemy jak równy z równym konkurować z dostawcami na całym świecie i zaopatrywać tak wymagających klientów.